Varmt välkommen att kontakta oss

Varmt välkommen att kontakta oss om du vill veta mer om vårt företag och våra tjänster eller vill ha en kostnadsfri offert på något jobb. Vi har lång erfarenhet och delar gärna med oss av våra kunskaper och erfarenheter till dig som kund. Oavsett om ditt behov är litet eller stort är du varmt välkommen att kontakta oss redan idag.

Skärblacka El & Installations AB

Smedbruksvägen 3
617 32 Skärblacka
Tel: 011–571 80
info@skarblackael.se

Anders Oskarsson
VD/Försäljning/Elektriker
0738-26 94 30
anders@skarblackael.se

Filip Fingal
Elektriker
0730-924264
filip@skarblackael.se

Alve Persson
Elektriker
0763-484044
alve@skarblackael.se

Johnny Söderbäck
Elektriker
0708-767402
johnny@skarblackael.se

Jan-Erik Finn
Elektriker
0708-767405
janerik@skarblackael.se

Annicka Barklund
Ekonomi/administration
070-55 10 900
annicka@skarblackael.se

Patrik Förare
Elektriker
0708-767407
patrik@skarblackael.se